Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | Tension Setting |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | ZG0477 |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Bohemia |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | BOROSA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| type | Fashion Ring |
| Jewelry | Trending Jewelry |
| Stone Size | 9x7mm |
| Thickness | 5mm |
| Ring Size | 4.5 |
| Weight | 2.6~2.7g |
Instock
There are no reviews yet.