Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Bed Room |
| Features | portable |
| Model Number | ML080 |
| Usage | HOLIDAY |
| Body Material | ABS |
| Is Dimmable | Yes |
| Warranty | standard |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 24V |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | dawupine |
| Item Type | Spotlight |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.