Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 6 Bottle |
| Model Number | 59740 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.8ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Gel Nail Polish |
| Type 2 | Vernis Semi Permanent |
| Type 3 | Soak Off UV Gel Varnishes |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Lasting period | 3 or 4 Weeks |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Used with | Base Gel and Top Coat |
Instock
There are no reviews yet.