Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 11 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | USB Plug |
| Quantity | 65Pcs |
| Size | as the picture show |
| Material | Glass |
| Model Number | 55983 |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit, Nail Gel |
| NET WT | 2950g |
| Soak off | Avaliable |
| Quality | Two Coat to Get Perfect Effect |
| Advantages | Rich and Bright Colord |
| Characteristic | Healthy/Eco-friendly |
| Needed | BASE & TOP Coat |
| Lasting Effect | 3 weeks |
| Bottle | Glass bottle |
| Painting gel for nails | Nail Design, Gel nail, Nail polish gel |
| Curing Tools | UV Lamp, Led Lamp |
| Cure Time | LED lamp 30sUV lamp 2mins |
| Semi Permanent UV LED Enamel | Gel for nail, Nail Gel |
| Feature 1 | Nail Gel Varnish |
| Feature 2 | Gel Polish varnishes |
Instock
There are no reviews yet.