Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 7ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item | Transfer Foil Gel |
| Type 1 | Soak Off UV Gel Polish |
| Type 2 | Gel Polish |
| Application | Nail Salon or personal usage |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Cured | UV Lamp, Led Lamp |
| Lasting Period | About 3 Weeks |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Use Wish | Top Base Coat |
Instock
There are no reviews yet.