Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 11 cm |
| Model Number | FD601A-2 |
| Certification | RoHS |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Barbecue motor | Grill motor |
| Feature | 7kg actual load |
| Style | Motor barbacoa |
| Motor | Motor asador parrilla |
| Condition | BBQ rotisserie motor |
| For | Draaispit/barbecue met motor |
| Fuction | Motor for barbecue |
| Feature 1 | Spiedo motor |
Instock
There are no reviews yet.