Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 10 × 10 cm |
| Features | Educational |
| Warning | No use for 3- |
| Gender | Unisex |
| Model Number | CZL0222 |
| Material | Wood |
| Brand Name | MYY |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Certification | CE |
| Montessori Mathematics Toys | Colored Beads Chain |
| Size | 42*4.4*4.6cm |
| Age | 3 Years Old |
| Package | Polybag |
| Wooden Toy | Toys Games Baby Toddler Toys |
Instock
There are no reviews yet.