Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Triangle Bandanas FJ41 |
| Style | Wrap |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Product Name | Headwear Bandana Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Handkerchief Size | 24cm*52cm |
| Group | Women Men Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Scarf Mask Material | Quality Polyester&Lycra Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Headwear Design | Skull Cartoon Solid Camo Printing Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Balaclava Weight | 40g |
| Application | Scarf Mask Headband Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Suitable Season | Spring Summer Autumn Winter Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Sport Type | Hiking Travelling Running Climbing Riding Cycling Fishing Playing Bboy Triangle Scarf, Windproof Breathable Paisley Bandana for Bike, Printed Riding Half Face Mask |
| Package | 1 Individual Packaging Bandana |
Instock
There are no reviews yet.