Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | folding trekking poles |
| Handle Material | EVA |
| Damping System | none |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 4 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | HIKE |
| Length (cm) | 37-140cm |
| Shaft Material | Carbon Fiber |
| Brand Name | Lighten Up |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Camping sticks | trekking poles |
| Hiking canes | walking pole |
Instock
There are no reviews yet.