Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 12 cm |
| Model Number | H7 |
| Material | HSS |
| Type | Chucking Reamer |
| Brand Name | BB |
| Origin | Mainland China |
| R | Right hand |
| Diameter | 2/3/4/5/6/7/8/9/10mm |
| 2~3mm H7 | +0.004 +0.008 |
| 3.5~6mm H7 | +0.005 +0.10 |
| 7~10mm H7 | +0.006 +0.012 |
| 11~18mm H7 | +0.008 +0.015 |
Instock
There are no reviews yet.