Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.531 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 28x28x6 |
| Package | sets |
| Dimensions | 28x28x6 |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Warning | none |
| Plastic Type | ABS |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.