Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Popular CC Cream Foundation |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | CC Cream Foundation |
| Size | Full Size |
| NET WT | 20g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Hydrating, Waterproof / Water-Resistant, anti-wrinkle, Whitening, Acne/Spot Removing, Pores, Concealer, Natural, Nutritious |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Cream |
| Shelf Life | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| GZZZ | ZGZWBZ |
| Applicable skin | Universal |
| Whether to sunscreen | yes |
| category | BB Cream |
| Material | plastic box |
| Features2 | Durable material: This product is made of high-quality material |
| Features3 | Natural makeup: wrapped on the sk |
| Features4 | Meticulous workmanship: The meticulous design |
| Features5 | very suitable for oily, dry, combination, acne |
| Features1 | Compact and portable: being so mini and light-weight |
| Cosmetics makeup | high coverage makeup base |
| cc cream | bb cream |
| makeup products | Make-up for women |
| Foundation cream | Foundation cream for face |
| foundations makeup | all for makeup |
| Cosmetics for makeup | Concealer makeup |
| Concealer | cc foundation korea |
| cosmetics for women | beauty cream |
| Creams | Face foundation |
| liquid foundation makeup | make up korean makeup |
Instock
There are no reviews yet.