Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Model Number | Q515 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30ml |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, Hydrating |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | QIC |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
Instock
There are no reviews yet.