Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Operating Temperature | 0 – 40 ℃ |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Certification | CE, FCC, pse |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | KG110F/KG140F/KG160F |
| Brand Name | RUIBOZHI |
| AC Voltage | 0-600A |
| DC Voltage | 0-120V |
| Display Type | Digital display |
| RUIBOZHI Model | KG140F |
Instock
There are no reviews yet.