Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 10000mAh |
| Voltage | 18V |
| Size | Prismatic |
| Model Number | For Bosch BAT618/620/622/609 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.