Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Nominal Capacity | 2200mAH |
| Weight | 1 |
| Voltage | 10.8V |
| Size | 73*59*46mm |
| Model Number | TABL-C |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | SKONPPU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL, weee |
| Battery Capacity: | 2200mAh |
| Compatible with: | Compatible with iRobot braava jet M6 Series m612880, m612680, m614480, batteries replaced:ABL-C |
Instock
There are no reviews yet.