Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| Length | 1.7m |
| Style | Three-side Skirt |
| Material | Acrylic |
| Faucet | Included |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.