Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 70 cm |
| Brand Name | SWZ |
| Origin | Mainland China |
| Properties | Rehabilitation Therapy Supplies |
| Place of Origin | China |
| Model Number | FS-E45 |
| Type | Other |
| Color | White, Blue, black, Other |
| Size | 40*41*55cm |
| Product name | Toilet chair |
| Application | bathroom, hospital |
| Material | Metal |
| Folded | Yes |
| Style | Modern |
| MOQ | 5sets |
| Logo | accept |
Instock
There are no reviews yet.