Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | – |
| Quantity | 1pc, 1pc |
| NET WT | – |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 43cm X 12.5cm |
| Type1 | Bath Brush |
| Type2 | Back Brush |
| Type3 | Back Scrubber |
| Type4 | Back Shower Brush |
Instock
There are no reviews yet.