Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Mineral Sea Salt, Glycerin, Citric Acid, Sodium Bicarbonate |
| Quantity | 12 |
| Model Number | Salt Ball Bomb |
| NET WT | 60g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Product number | LV1831 |
Instock
There are no reviews yet.