Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | New |
| Weight | 18KG |
| Power | NO |
| Stitch Length | 1-3.5MM |
| Max. Sewing Thickness | 3.5MM |
| Max. Sewing Speed | 2800SPM |
| Model Number | SM-402A |
| Feed Mechanism | Manual |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.