Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Material | aluminum, plastic, ABS |
| Origin | Mainland China |
| Applicable scene | Home Use, Gym, Commercial |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | OUZHAN |
| Model Number | OZ-S010 |
| Type | Electromagnetic |
| Direction | VERTICAL |
| Gender | Unisex |
| Application | Universal |
| Product Name | vibration plate |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Display | Time, Speed, music |
| Max user weight | 150kg |
| Size | 79*44*12cm |
| Color | gold |
| WEIGHT | 16.5kgs |
| MOQ | 10 Pcs |
Instock
There are no reviews yet.