Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | 100% brand new |
| Item Type | sets |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | NOWCOS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Use | School Uniforms |
| Package contain | 1 piece top + skirt + tie |
| Sleeve length | Long sleeve, Short sleeve |
| Sock length | The length of the socks is below the knee |
| Long skirt length | 62-65cm |
Instock
There are no reviews yet.