Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20220006 |
| GZZZ | XGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | centella |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | Color Correcting CC Cream |
| Size | Full Size |
| NET WT | 45ml |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, MOISTURIZING, Oil-control, Hydrating, Nourishing, sun block, Easy to apply, Even out skin tone, Waterproof / Water-Resistant, Pore-minimizing, Sun Protection, firm, Brightening, SENSITIVE, Lightweight, Concealing, waterproof, Antioxidant, Whitening, Pores, BRIGHTEN, Concealer, Natural, Nutritious, other |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | ibcccndc |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
| Feature 1 | Moisturizing |
| Feature 2 | concealer |
| Feature 3 | light texture |
| Feature 4 | fit skin tone |
| Feature 5 | Even skin tone |
| Feature 6 | SPF 25 |
| Feature 7 | Makeup & skincare |
| Feature 8 | perfect skin |
Instock
There are no reviews yet.