Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| is_customized | YES |
| Regional Feature | europe |
| Theme | Love |
| Style | europe |
| Brand Name | sisterstone |
| Origin | Mainland China |
| crystal Item Name | howlite sphere |
| material | howlite |
| Color | white |
| gemstone Size | about 50-80mm |
| Shape | ball |
| Usage | home decoration |
| Packing | Safe Package |
| OEM | Acceptd OEM/ODM is welcome |
Instock
There are no reviews yet.