Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 37 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Barsetto |
| Model | BAE-01C |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| How to use | semi-automatic |
| Production enterprise | Guangdong Xinbao Electric joint stock company |
| function | Italian semi-automatic |
Instock
There are no reviews yet.