Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Coin Purse |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 7.5cm |
| Item Weight | 90g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 4cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Plaid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Material: | PU |
| Size: | 11*7.5*4cm(4.33*2.95*1.57in) |
| Color: | Black, white, pink, red, blue, green |
| Feature1: | Makeup Case |
| Feature2: | Cosmetic Bag |
Instock
There are no reviews yet.