Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 12L |
| Brand Name | LEENKEA |
| Material | Plastic |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.