Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.422 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | Single foot valve |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 9L |
| Brand Name | FNIRSI |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Color | silver |
| Water inlet | G1 / 2 '' |
| Water outlet | 1/2 '' |
Instock
There are no reviews yet.