Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | TB780 |
| Writing Point | 0.7mm |
| Brand Name | Baoke |
| Origin | Mainland China |
| Type | Ballpoint pen |
Instock
There are no reviews yet.