Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | Acetochlor |
| Lead Hardness | 2B |
| Writing Point | 0.9mm |
| Model Number | ZC0132 |
| Packaging | set |
| Body Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
| Writing Size | 2.0MM |
Instock
There are no reviews yet.