Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.154 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | PC5098 |
| Brand Name | Baoke |
| Origin | Mainland China |
| Type | Gel Pen |
| Barrel Color | 4 colors |
| Ink | Black |
| Package | 12pcs/box |
Instock
There are no reviews yet.