Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MP2937 |
| Color Quantity | 4colors |
| Package Quantity | 4pcs |
| Brand Name | Baoke |
| Type | Art Marker |
| Origin | Mainland China |
| Writing Line | 1.0mm |
| Tip Length | 30mm |
| Writing Color | Black, Blue, Red, Green |
| Package | 4pcs/bag |
| Description | Wood, Metal, Porcelain, Plastic, Marking, Positioning, multi-purpose long tip marker |
Instock
There are no reviews yet.