Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High Capital |
| Material | Plastic, plastic |
| Storage Channel | 128, 128 |
| Frequency Range | 136-174400-520MHz |
| Dimensions | 125x55x36mm ( without aerial ), 125x55x36mm ( without aerial ) |
| Model Number | PRO UV-9R, PRO UV-9R |
| Walkie Talkie Type | Portable, Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km, 5km-10km |
| Brand Name | RYKS, BAOFENG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CEFCC |
| Output power (W) | 5w-10w |
| Battery capacity (mAh) | High Capital |
| Waterproof Water-Resistant | IP68 |
| IsDisplay | Yes |
Instock
There are no reviews yet.