Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High Capacity |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 1000 |
| Frequency Range | 65-600MHz |
| Dimensions | 137*65*39MM(Not including antenna) |
| Model Number | AR26 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.