Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 27 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Key Chain Holder, Interior Compartment, Computer Interlayer, Shoe Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | BA 7225 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre, 20-35 Litre, 36-55 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | OZUKO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black Grey |
| Fit for | Students, Men, Women, Boys, Girls, Male |
| Occasioons For Gifts | Students Gifts, Souvenir, Tousism, Advertising, Wedding |
| Type | Backpack/Schoolbag/Shchool Bag/Traver Mochila Backpacks, Business Backpack For Men |
| Size | 32*15*48cm |
| Weight | 0.9kg |
Instock
There are no reviews yet.