Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.682 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | BY-601-500-1 |
| Technics | Hand Knitted |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Brand Name | IRALAN |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.