Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Fashion Element | Shallow |
| Platform Height | 0-3cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| is_handmade | Yes |
| Style | LEISURE |
| Model Number | 1003 |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Casual |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Pump Type | Slingbacks |
| Brand Name | BEYARNE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pumps |
| Gender | WOMEN |
Instock
There are no reviews yet.