Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 10 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | ADULT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fashion Element | Ankle Strap |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Style | ELEGANT |
| Model Number | C6664 |
| Insole Material | RUBBER |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | ZIP |
| Toe Shape | round toe |
| Upper Material | PU |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Pump Type | MARY JANES |
| Brand Name | rimocy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pumps |
| shoes item | punk metal buckle strap high heels pumps women |
| gender | women/woman/mujer/female/ladies/lady/femme/womens/women's |
| season | spring/autumn/winter |
| occasion | daily/party/outdoor/walking/running/vacation/school/shopping |
| color | black |
| size | 35/36/37/38/39/40/41/42 |
| top shape | pointed toe |
| heel | 8cm |
Instock
There are no reviews yet.