Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | BK969D+ |
| is_customized | No |
| Brand Name | BAKON |
| Certification | CE, FCC |
| Power | 75W |
| Voltage | AC100-240v |
| Temperature | 180-480℃ |
| Heating element and tip | T12 |
Instock
There are no reviews yet.