Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Key Chain Holder, Computer Interlayer, Interior Compartment, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BAGSMART |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Backpacks |
| Dimensions: | 17.3×11.8×7.9 inches. |
| usse for | for a 15.6" laptop, books, supplies, and more. |
| material | Crafted from soft and durable Taslon fabric |
Instock
There are no reviews yet.