Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 19cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | as the pictures show |
| Item Height | 14cm |
| Model Number | Organizer FOR polene- Cyme Mini tote |
| Material Composition | FELT |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | OPEN |
| Style | fashion |
| Main Material | Felt |
| Brand Name | HOM RIOS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Size | please check the details page |
| Cyme Mini tote insert Organizer | Cyme Mini tote Handbag organizer |
| Cyme tote Organizer | Cyme Mini tote inner bag |
| Cyme Mini tote insert | Cyme tote Bag liner insert |
Instock
There are no reviews yet.