Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 65W |
| Shell Material | Metal, Metal |
| Features | wireless charge, With Flashlight, Digital display, wireless charge, Digital display, With LED Lamp, Charger & Battery in 1, B |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge, Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB, USB Type C |
| Output Interface | Micro USB, Wireless Charger, USB-Type C, Wireless Charger, Triple USB |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wireless power bank |
| Max Input | 65W |
Instock
There are no reviews yet.