Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | wallets for women QBHH664-B1 |
| Material Composition | High Quality PU Leather |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 0.16kg |
| Item Length | 15cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Classic |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | baellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Colors | red blue black pink yellow green lotus-pink |
| green wallet | wallets for women |
| women wallet | wallet for women |
| yellow wallet | baellerry wallet women |
| black wallet | womens wallet |
| red wallet | green wallet women |
Instock
There are no reviews yet.