Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Interior | Coin Pocket, Interior Compartment, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | lady purse |
| Material Composition | PU leather + Hardware |
| Item Weight | 120g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 9cm |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.