Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 50 cm |
| Model Number | f54f0ks |
| Type | Inflatable Bouncer |
| Design | Inflatable Trampoline |
| Material | PVC, 0.55mm Plato PVC tarp |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE, RoHS |
| Accessories | Blower, repair kit |
| Shipping | By express to door |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
Instock
There are no reviews yet.