Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC, High quality PVC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| inflated length | 35.4inch/90cm |
| suit for 1 | Christmas Decor Inflatable Candy Canes |
| suit for 2 | Decor holiday party, class party, community party, pool party |
| suit for 3 | Kids and Toddler smack toys |
| Feature 1 | Multiple styles Christmas Candy Cane |
| Feature 2 | 2025 New Year kid's gifts toy |
| Feature 3 | durable Inflatable Candy Canes |
Instock
There are no reviews yet.