Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Usage | Industrial |
| Theory | Digital |
| Model Number | TM928 |
| Type | Mini |
| Brand Name | SINOTIMER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| DIMENSION | 86*36*66MM |
| POWER SUPPLY | 85-265V |
| Max. Current of Output Load | 16A/30A |
| Setting range | 1 minute to 168 hours |
| Programs | 16 ON/OFF |
| Installation | 35mm DIN Rail |
Instock
There are no reviews yet.