Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 22 × 15 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | none |
| Warranty | None |
| Scale | 1:18 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HUINA332 |
| Controller Mode | MODE1 |
| Flight Time | 10-20mins |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Remote Distance | 10-20m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | HUINA |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.