Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 100 pieces |
| Pattern | Disposable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Disposable, Breathable, Super Absorbency, Stay Dry, Ultra Thin, Ultra Soft |
| Quantity | 100pcs |
| Model Number | Nursing Pads |
| Material | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY |
| Type | Nursing Pad |
| Diameter | about 10 cm |
| Design | 3D stereo design 0.1cm ultra-thin without binding |
| Name | Maternal anti-overflow breast pad disposable anti-overflow leak-proof |
Instock
There are no reviews yet.